Bowling

Bowling je šport, ktorý aj na Slovensku najmä v posledných rokoch zachvátil všetky generácie. Lákadlom je často zdanlivá jednoduchosť. Veď hodiť bowlingovú guľu, ktorá sa kotúľa po hladkej dráhe takmer sama, nemôže byť nič zložité. Ale len na prvý pohľad. Hodiť ju správne – tak aby presne zasiahla cieľ, to vyžaduje presnosť aj cit. Tí, čo sa bowlingom aktívne zaoberajú, o tom určite vedia svoje.

Ride Pub Vám v rámci oddychu ponúka nielen športový relax, ale aj príjemné posedenie v bowlingovom bare s pohodlím a zábavou.

Pre našich zákazníkov ponúkame dve dráhy s elektronickým zariadením pre stavanie kolkov. Na každej dráhe môže súčasne hrať až 8 hráčov. Súčasťou bowlingu je príjemné posedenie v priestoroch bowlingu alebo v priestoroch baru na prízemí. Bar ponúka široký sortiment alko a nealko nápojov s príjemnou profesionálnou obsluhou.

V našich priestoroch máte možnosť poriadať súkromné, či firemné stretnutia spojené s bowlingom, pri organizácii ktorých Vám radi pomôžeme. Rezervácie bowlingových dráh, biliardu alebo altánku prijímame aj na tel. č. 0918 477 768

Cenník

Bowling
9 € / hodina / dráha
Biliard
 4 € / hodina 
14:00 – 24:00 9 € / hodina / dráha
Altánok
50 € / deň